| FlorinDiablo a întrebat:

Va salut cu ceva timp in urma am avut un accident care sa soldat cu o fractura de piramida nazala care s-a prins stramb.La ce m-am gandit eu daca imi fac o asigurare de sanatate si ma duc la operatie imi va acoperii asiguratorul operatia?

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo explică:

Problema e ca eu nu pot respira normal pe nas si nici miros nu am f puternic, Asta CNAS stiam si eu de asta as dori sa merg pe o asigurare privata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Operatiile estetice nu sunt asigurate de CNAS, doar cele legate de sanatate

| Rellu10 a răspuns:

Depinde,in primul rand de grava afectune pe care o ai, iar in al doilea rand ar trebui sa iei legatura cu Casa Nationala de Asigurari de Sanatate.
www.cnas.ro/‎