| Abcdefg123 a întrebat:

De la un timp mă tot doare nasul impreună cu fruntea. Acum 4 ani, am avut un accident in urma căruia mi-am fracturat piramida nazală, dar acum osul s-a sudat şi nu mai am probleme. De la ce credeţi că este durerea? O posibilă sinuzită? Fundă happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi să faci o radiografie mai exact să vezi ce ai!
Pa, pa.

| madutza27 a răspuns:

Da sar pute sa fie o sinozita si eu mai am senzatia asta cate odata mai ales cand mananc inghetata rece dar mai bine du-te la un control.primesc funda?