| oeg a întrebat:

Vechiul meu bios era o versiune 1.70, de la un toshiba satellite l 650. i-am dat update de pe siteul oficial la o versiune 2.20. Am gasit tot pe siteul oficvial toshiba versiunea 1.70 dar la un toshiba l 650 D. ar fi indicat sa o instalez pe asta? Mentiunez ca in urma updatelui nu imi mai booteaza de pe hardsad

1 răspuns:
| Lex169 a răspuns:

Eu zic sa nu il instalezi deoarece s-ar putea sa nu mai booteze nimic daca este de la alt laptop(mai ales).Ar fi ca si cum as pune la imprimanta HP cablu de alimentare de la un Lexmark.