| Siria05 a întrebat:

Vineri facem scoala?

Răspuns Câştigător
| NoNaamexD a răspuns:

Depinde de fiecare scoala. Noi de exemplu vineri nu facem pentru ca este cerc pedagogic. Si joi nu facem pentru ca este "Ziua Nationala a Romaniei". Sper ca te-am ajutat! :*

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Mai sunteti multi useri @Siria care intre 12 si 13 pun aceeasi intrebare?! http://www.TPU.ro/informatii-utilitare/vineri-facem-scoala-fundita/

| Lex169 a răspuns:

Da.Joi nu facem.

| Rose3 a răspuns:

Joi nu facem deoarece este 1 decembrie, vineri se face.happy
Funda?

| Neimportant a răspuns:

Doar Joi când este 1 decembrie nu se face școală. Vineri e program normal.

| ancutzadracutza a răspuns:

Vineri facem scoala.joi se considera zi libera pentru ca e ziua Romaniei! fundita plz