| NoNaamexD a întrebat:

Deci... In 2(vineri) decembrie facem scoala? Fundita

Răspuns Câştigător
| Lightning1997 a răspuns:

Nu. este cerc pedagogic

12 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu cred. Doar pe 1 stăm acasă, că e Ziua Patriei.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Nu facem scoala

| Loly a răspuns:

Depinde de fiecare scoala.La mine la scoala se auzea ca vom sta acasa si miercuri, si joi, si vineri dar pana la urma sa stabilit sa stam doar joi si vineri.Acum depinde de scoala. oricum o sa va anunte saptamana asta daca faceti ora vineri sau nu.

| Simina1619 a răspuns:

Pe 1 decembrie stam acasa iar vineri mergem. ORicum sa sa va zica la scoala. Sper sa nu facem laughing

| TheBloodyRoses a răspuns:

Depinde de ce decid profesorii.Dar noua ni s-a spus sa venim pe 2, dar nu stiu sigur in privinta ta.

| ZCXCV a răspuns:

Pai,daca in 1(Joi) nu se face scoala, ar fi bine sa nu se faca nici vineri, dar depinde ce se decine(vorbesc pentru alti ani) Anual acesta nu o sa se faca...Este cerc pedagogic.

| ancutzadracutza a răspuns:

Vineri facem scoala dar joi nu facem pentu ca e ziua Romaniei.imi dai funda te rog!

| Lightning1997 a răspuns (pentru ancutzadracutza):

Eu merit funda am raspuns primul!

| Mario4658 a răspuns:

Depinde de zona in care te afli, eu sunt in Olt, Slatina si vineri nu voi face ore devil

| ReLoAdInG a răspuns:

Se fac ore pe 2. nu este cerc pedagogic peste tot...

| AngelOfLove143 a răspuns:

Depinde de ce se decide la scoala, de exemplu la noi la scoala s-a decis sa facem ore sambata 26(ieri)si sa nu facem vineri 2 decembrie

| alynaaa a răspuns:

Se face scoala cel putin asa ni sa zis happy