| Stefanut12345242 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre o trotineta electrica quickvolt 8 si o bicicleta cross grx8?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Depinde de foarte multi factori
eu de ex. as alege trotineta pentru ca sunt gras si o bicicleta m-ar rupe in momentul asta, la mine sportul e plimbare, nu dat la pedale, in plus stau la etajul 3, intr-o garsoniera, deci greu de urcat (carat) si nu am unde sa pun o bicicleta

| CIaudiu a răspuns:

Bicicleta, mai fac putina miscare. In casa stai in loc, inteleg, dar si in aer liber sa stai in loc?

| Mirel4412 a răspuns:

Chiar daca am o ura pe brandul cross, nu pot sa nu o recomand in favoarea trotinetei electrice. E fun trotineta, dar nu iti aduce niciun avantaj fizic. Mai bine cauti la banii aia o bicicleta second-hand pe olx ca sunt multe si mult mai bune decat grx8.

| nicunicu3 a răspuns:

Bicicleta daca nu ai permis, cu bicicleta iesi cu prietenii si iesiti cu toti in grup.Si daca ai permis mai bine iti iei un sielo sau ceva si te plimbi pana o sa ai banii tai.Cu prietenii etc.