| laSoledad a întrebat:

Voi ce firme cunoasteti care au mintit lumea sau au fost acuzate de frauda? Vreau sa cunosc cat mai multe firme cu o reputatie proasta, fie din tara, fie din strainatate. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa cum nu exista om fara defecte, nici firme nu exista fara probleme (tot oameni lucreaza si acolo).
Dar, in caz de reclamatii, firmele tind sa ajunga la intelegere sau gasesc un tap ispasitor, pentru a nu-si strica reputatia.

| laSoledad explică (pentru Bula):

Iar exemplele in acest sens sunt?

| Bula a răspuns (pentru laSoledad):

(Iti spun in soapta, sa nu auda nimeni: TOATE firmele au avut si au probleme, mai mici sau mai mari big grin )

| laSoledad explică (pentru Bula):

Asta era deja un fapt evident.
Exemplele concerete ma intereseaza pe mine

| LPCTSTR a răspuns:

Stiu ca a gost un scandal cu Hexipharma care furniza spitalelor solutii (referindu-ma la produse pentru igiena/sanitare) foarte diluate.