| grigor3 a întrebat:

Voi chiar credeti ca dupa ce mori te nasti in alta galaxie? explicati-mi logica daca da

7 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Nu, noi nu credem teoria asta.

| RAY a răspuns:

Nu,dupa ce mori ai murit adio

| johnnny123 a răspuns:

Ce demonstrație logică ar putea avea o afirmație care nu are niciun fundament, nicio posibilă dovadă și niciun motiv rațional să fie reală?

La fel de bine poți să întrebi "Credeți că de fiecare dată când port șosete roșii moare un unicorn? Explicați-mi logica dacă da"

| Lioana a răspuns:

Teoria cu reincarnarea e veche dar varianta cu alta galaxie n-am mai auzit-o.

| Kaℓi a răspuns:

Presupun ca vrei si argumente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi după cum oamenilor le este rânduit să moară o singură dată, iar după aceea vine judecata. Evrei 9 27.
Avem o singura viata, nu vom muri si dupa ne naștem in alta galaxie

| annempx a răspuns:

Nu. Nu credem asta. e prima dată când am auzit asa ceva.