| KazooForYou a întrebat:

Voi credeti in sfarsitul lumii in 21 decembrie 2012?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Nu prea. au mai fost chestii de genul asta dar nu s-a intamplat nimic. sincer nu credhappy dar poate merita atentie

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt curios ce se va intampla in acea zi eu cred doar 50% ca va fi ceva.

| zanesiprintese a răspuns:

Nu, oricum s-a spus ca nu e adevarat, ca s-au facut nu stiu ce cercetari... Cititi Apocalipsa din BIBLIE!

| WR104 a răspuns:

Nu

| Bog15 a răspuns:

Nu

| anna_6885 a răspuns:

Si cum ai ajuns la 21? Ultima data cand am verificat calendarul luna decembrie avea 31 de zile.

| shishilik a răspuns:

Nu, si sper nici sa nu vina pana nu ma marit si nu fac macar un copilbig grin!

| SandaraPark a răspuns:

Sti cum e cu chestia asta? Asa cum Dumnezeu ne'a dat viata, asa ne'o si ia. Oricum,"sfarsitul lumii"a inceput.Nu vezi cata ura e? Poata sa-ti moara vecinul ca pe tine te doare'n c*r.razboiaele sunt la ordinea zilei, vezi numai crime.cutremure,inundatii,tsunamii.nu cred in sf lumii, dar ceva se va intampla! e selectie naturalahappy

| affoh a răspuns:

Tocmai s.au refacut calculele in privinta calendarului mayas. Cica va fi in 2116. Acum sunt usurat.

| JustForMe a răspuns:

Kpr citesti din Biblie? Sunt sigura ca nu!

| Robeee a răspuns:

Neah.

| kpr a răspuns:

rolling on the floor altu...pentru a N-a oara Nu Exista ApocalipsA

| Punker19 a răspuns:

Eu nu cred ca e adevarat pentru ca numai Dumnezeu poate sa spuna cand e sfarsitul lumii.Chiar daca oamenii ar gici Dumnezeu ar putea schimba.Deci eu nu cred ca este adevarat!

| Bahh a răspuns:

Nu,eu nu cred, nimeni nu stie cind o sa fie sfirsitul lumii., dar tu crezi?

| DeeeaA a răspuns:

Posibiltongue
dupa cum a luat-o.
nu vezi ca incet-incet un cutremur zguduie o tara?
pacat de jaopiasad
o tara atat de mare, atat de importanta. zbutuite de n ori pe zisad
fundita?