| mirelushhh a întrebat:

Credeti ca sfarsitul lumii va veni pe 21 decembrie 2012?

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Bineinteles! La fel cum am murit din cauza anthrax-ului, in 2000, din cauza bolii vacii nebune, pe 06. 06. 06, la fel cum am murit cu gripa aviara, sau porcina, sau pe 11.11.11.Cu totii o sa murim, ba! Mantuiti-va si pocaiti-va!

| DrunkenRat a răspuns:

Nope, din cate am inteles, calendarul lor nu cuprindea ziua adaugata la 4 ani (29 februarie), ceea ce inseamna ca ar fi trebuit sa fim morti de mult.

| aliceinchains a răspuns:

E a doua oară pe ziua de azi când răspund la o întrebare de genul...nu mai credeți în toate porcăriile, copii!

| Bogdanux a răspuns:

Desigur...

ca nu.

| ShowTim3 a răspuns:

Baaa, unde facem sfarstitul lumii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a lumii in care traiesti tu. Lumea mea are alte treburi de facut.

| bloodyhell a răspuns:

Nu

| Flotzone a răspuns:

Raspunsbig grinaca nici in 2000 si nici in 2006 nu stiu ce te face sa crezi ca va fi in 2012. Mai rapid murim de foame decat un sfarsit subit.

| mirelushhh explică (pentru Flotzone):

Asa auzisem pe la tv... si am citi si prin ziare... ca sfarsitul lumii va veni pe 21 dec 2012

| mirelushhh explică (pentru Flotzone):

Asa auzisem pe la tv... si am citit si prin ziare... ca sfarsitul lumii va veni pe 21 dec 2012

| ChioruL14 a răspuns (pentru mirelushhh):

Pai ce n-ar publica mass-media numai ca sa-si vanda rahaturile?

| ClaraB a răspuns:

Da.
ce te faci, ca n-ai buncar?

| mirelushhh explică:

laughing laughing laughing laughinglaughing NICI EU NU CRED

| Lissy_7308 a răspuns:

Nu...nu cred ca va veni fsarsitul lumii decat atunci cand vei da ortu popii

| Ioan96 a răspuns:

Nimeni in afara de Dumnezeu nu stie cand se va sfarsi lumea.