| Dominicc a întrebat:

Voi sunteti fotogenici?

eu nema.
si asta nu se trateaza.
e naspa sa iesi aiurea in poze.

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nici eu nu prea am talent la capitolul asta laughing

| anad a răspuns:

Fa cat mai putine poze si nu te uita la ele cand nu vrei sa-ti strici moralul. Uita-te mai des in oglinda daca acolo esti mai "fotogenica"!

lolita
| lolita a răspuns:

Uita-te la poza mea si dati cu parerea.

| baru a răspuns:

Te inteleg Si daca iesi naspa in poze ce e? Te ajuta la ceva? Supara pe cineva? Si atunci? Tu trebuie sa intelegi ca barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca si porcul, Deci nu-ti fa probleme Sa-ti faci probleme cand arati bine Atunci, Sti ce spun marea majoritate despre barbatii care arata bine? Ca sunt pe invers Atunci; Vrei sa arati bine? Zi multumesc lui dumnezeu ca areti asa si fi fericit Si daca ar fi sa fi altfel sa stii ca nu se va schimba nimica Asa ca viata merge inainte Curaj Pa

| Xonia a răspuns:

Stiulaughing
Nici eu nu sunt fotogenica si iea aiurea tot timpu in poza
Asta e.Noi suntem mai speciali

| Razvan a răspuns:

Conteaza ideea pozei nu personajulhee hee
Parerea meabig grin

| RainDrop a răspuns:

Cam da, doar ca nu prea imi fac poze.

| αndï a răspuns:

Nu's ala care sa imi placa de corpul meu, si chiar daca nu imi place cum ies in poze, altii printre care si fete imi spun ca sunt ok, dar nu arat in poze cum arat in realitate, asta e consacrat la mine

| viatadecacatt a răspuns:

Nu, si eu ies tot aiurea asa in poze, dar ma modific.

| Bianca_4346 a răspuns:

Stiu cum e. Fac 20 de poze din care doar una imi place si apoi ma plictisesc si renunt.laughingpoate peste vreo 10 ani o sa fiu si eu fotogenicahappylaughing

| lilboutique a răspuns:

Nici eu nu sunt fotogenica si uneori ma oftic atunci cand merg cu prietenele pe undeva si ne facem poze ca nu imi place cum iesbig grin dar pana la urma e mai important sa arati bine in realitatem, nu in poze.

| Klara a răspuns:

Nu, chiar deloc nu sunt fotogenica si urasc sa mi se faca poze fara permisiunea mea. Efectiv in poze arat oribil deci prefer sa ma privesc in oglinda.

| Klara a răspuns:

@Genom,
Stai flex, ca nici Menghelescu n-a fost prea fotogenic cu zambetul lui tamp.

| fluturas a răspuns:

Pai sunt unii care arata mai bine in poze decat in realitate si sunt altii care arata mai bine in realitate decat in poze happy eu prefer a doua varianta tongue,winking dar totusi cred ca arat mai bine in poze decat in realitate laughing sadbatting eyelashes, lasa pozele important e sa arati bine, dar nu neaparat in poze big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar acum astepti sa iti spunem noi cat de fain iesi in poze...canta la alta masa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu. Dupa ce ca-s eu urat ca dracu', ma mai strica si poza. Asta nu e afacere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt super fotogenica, dar tot facand poze am descoperit expresiile fetei care ma avantajeaza si astfel am descoperit cum sa pozez.Cu totii avem unele expresii ale fetei care sa iasa bine in poze, iar pentru a le descoperi nu trebuie decat sa faci multe poze; in care zambesti, in care nu, in care te uiti sau nu la poza, in care te uiti in sus sau in jos etc.Deci nu fi suparat ca nu iesi bine in poze, pune mana pe telefon si da-i tare cu pozele, iar cele care nu-ti plac le stergi si gatahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu sunt fotogenică. DELOC! Nu accept să mi se facă poze.Nu îmi plac pozele cu mine.Arăt ca naiba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klara, laughing. Bine, am inteles, gata...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe dracu'! Nu sunt fotogenic, sunt... in week-end!

| eubahhh a răspuns:

Nici eu nu sunt fotogenicaa.

cateodata din cauza asta pierd increderea care o am in mine.

si este enervant sa iti sp toata lumea.vaiii ca nu arati ca in poze! (adica arati mai bine )

dar lasa nu asta conteaza.

pupkiss

| dada_2571 a răspuns:

Idem laughing. Stiu prin ce treci.

| deealoveanahi a răspuns:

Stiu prin ce trecilaughing

Si eu sunt la fellaughing

DOAR unele poze (foarte rar) ies bine