| anonim_4396 a întrebat:

De ce doar unii oameni sunt fotogenici adica dau bine in poze iar alti ba?

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

E vorba despre cat de bine iti cunosti fata.Cu cat petreci mai mult timp in fata oglinzii cu atat realizezi mai multe despre calitatile si defectele tale si vei stii cum sa le pui in valoare respectiv sa le ascunzi.Hope I helped.happy

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Nu toti au darul de a fi fotogen in poze, parerea mea este ca se poate de corectat- te antrenezi :I