| andrei09 a întrebat:

Vreau sa aflu cum pot sa aflu parole yahoo messenger imi spuneti si ma va rog

10 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu ai cum.

| lucib a răspuns:

Nu se poate

| BuLLetBtwin a răspuns:

Nu exista un asemenea program.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa afli parole la yahoo messenger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU SE POATE! Spune-le si prietenilor tai, in felul asta poate va apucati si voi de ceva mai constructiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bass_andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe a doua pagina de sus si da jos tare si iti va raspunde un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau

| J u s t a răspuns:

Singura cale e sa incerci aiurea... Daca ai noroc iti iese... Daca nu blochezi contul' pentru 24 de ore

| stevielfc a răspuns:

Hahahaha...toata lumea vrea sa afle asa ceva de parca ati castiga miliarde...E foarte simplu sa spargi id sau orice alte parole dar TREBUIE SA FI HACKER! cum tu nu esti si esti doar un baiat care nu are ce face la calculator imi dau seama ca vrei sa aflii. Sfatul meu e sa iti gasesti altceva mai bun si mai de folos sa faciwinking
O zi faina iti doresc