| ponturi a întrebat:

Vreau sa ajung la caminul militar de langa Gara de Nord, are cineva habar cum pot ajunge? În zonă ar fi institutul de medicina legala.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca spuneai si de unde pleci, totul era Ok. https://distanta.ro/bucuresti/ratb-metrorex/gara-de-nord_46/camin-u4_1456
Vezi ca o sa fie pauza intre gara-d- si nord_46camin-u4. Sa o stergi!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Revin. Nu stiu ce s-a intamplat dar n-a aparut pauza! Link-ul e bun, doar sa-l copiezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La gara de nord, cu metroul

institutul de medicina legal din ce stiu eu e prin vitan nu langa gara de nord

| sofisis a răspuns:

Daca vrei sa ajungi la INML Mina Minovici este pe soseaua Vitan-Barzesti. Prin zona targului auto Vitan. Nu e la gara de nord.