| Shane a întrebat:

Vreau sa fac ceva vara asta ( cat a mai ramas din ea )... din care sa scot si niste bani (fara angajat sau chestii de genu ).
Am 17 ani si ma pricep la programe pe pc de exemplu laughing.
Ce sugestii aveti?
Funda.

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Www.freelancer.com
Gasesti aici proiecte.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stii programare sau web design gasesti destul proiecte pe net, dar ai nevoie de ceva cunostinte

| Shane explică (pentru suntserios):

Proiecte precum?

| trolololo a răspuns (pentru Shane):

Www.freelancer.com
Gasesti aici proiecte.

| dani0822 a răspuns:

Poti sa lucrezi la un call center, in rest, trebuie sa ai experienta minim 2 ani ca sa lucrezi ca administrator de retea, editor foto/video. eu nu ma pot angaja pentru ca nu am experienta chiar daca stiu C++, HTML.

| Clau9617 a răspuns:

Si eu voiam sa ma angajez... Pai, nu stiu ce ai putea face la PC, pentru ca, din cate stiu, trebuie sa ai experienta in domeniu, pregatire pentru a fi angajat in asa ceva, si mai mult de atat, nu cred ca te-ar angaja la 17 ani. Si eu am 17 ani si vreau sa ma angajez, dar cred ca ma voi angaja in Carrefour, mall sau depinde, daca mergi la mare, spre exemplu, te poti angaja la o terasa pentru o scurta perioada de timp, din cate am auzit se castiga bine. Sau iti poti intreba parintii, sau daca ai rude care au job-uri in economie, chestii legate de info, poate sa iti ofere un "job de vara", un mic ajutor undeva. Sper sa iti gasesti happy

| Shane explică (pentru Clau9617):

Am zis deja ca fara angajat laughing. Nu vreau neaparat un job ..am zis ca poate exista ceva ce as putea face si daca as castiga si bani ar fi si mai bine.