| katalinu26 a întrebat:

Vreau sa iau o poza de pe un hi5, stiu ca se putea cunva, cu un program, cine ma ajuta funda!

Răspuns Câştigător
| aTi a răspuns:

Usor.Deci ai neoie de mozila firefox.Dai la Tools(unelte daca il ai in romana) si dai la Page info(informati pagina sau ceva de genu in romana)Dupa dai la media si ai o lista de linkuri dai pe ele pana apare poza dorita si o salvezi.

4 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Print screen big grin

| andra94e a răspuns:

Poti sa o iei si fara sa descarci un program.intri pe hi5-ul respectiv la poza, apesi de la tastatura "Print Screen"(acest buton facand poza la desktop) apoi intri in Paint si apesi Ctrl+V(Paste), salvezi documentul si inchizi Paint-ul.Deschizi imaginea salvata si din acea imagine Decupezi ceea ce iti trebuie. sper ca vei reusihappy

| BeLLa_8336 a răspuns:

Iti descarci photo escape, dupa ce il instalezi si il vei deschide iti vor aparea mai multe optiuni si dai la desenu cu o mana ce tine o foaie in ea ...scrie CAPTUREAZA si de acolo setezi tu ce vrei sa capturezi si in ce felwinking

| BogdanAiud a răspuns:

Pai e usor fratehappy... Apesi pe butonul "Print Screen SysRq" de la tastatura, te duci in paint dai Paste salvezi poza si dupa aceea o tai cu Photoscape:d...sau mai e o varianta, direct cu photoscape, intri in el si dai pe screen si o sa iti apara cum si ce vrei sa capturezihappybafta