| Senyorul a întrebat:

Maine vreau sa imi schimb numarul. Vreau sa imi iau o cartela de 5 euro dar nu vreau minute vreau credit unde trebuie sa dau sms cu CREDIT ca sa am euro nu minute? Eu vreau apoi sa mai incarc pe ea 3 euro sa fac 8 pentru ca sa imi pun optiunea de 8 euro. Nu cred ca se gasesc cartele cu numar de 8 euro. Urgent. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Iti poti lua o cartela cu numar, are are 5 euro credit+ o cartela de reincarcat cu 3 euro

| Senyorul explică (pentru Emena):

Da dar dupa ce iau pe cea de 5 euro
trimit sms la 321 cu CREDIT si primesc euro si apoi mai pun 3 euro... am aflat azi pe net

1 răspuns: