| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr un telefon și nuștiu ce să aleg.
Iphone 5s sau Samsung Galaxy s5?
Care îi mai bun și de ce, acord fundă.

Răspuns Câştigător
| nuestenimic a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung fiind mai mare o camera mai buna si o autonomie mai buna dar si Iphone 5s este stabil si perfomant si are un apect placut dar depinde cum vrei sa le folosesti si pana la urma este alegerea ta Succes

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia da-i un search pe TPU Samsung vs iphone cred ca sunt sute de intrebari pe tema asta si sute de explicatii, zilnic gasesc intrebare pentru comparatia asta, mai cautati si voi inainte nu spamati cu aceeasi intrebare.

| octav005 a răspuns:

Eu am un s5. pe Samsung il poti alege

| dfeel a răspuns:

Din pacate la comparatiile intre Android si iOS criteriul principal nu prea poate fi care e mai bun pentru ca sunt mult prea diferite ca sa fie comparate la nivel de performanta.
Spune ce cauti tu cel mai mult la un telefon? Pe ce pui accent?