| T0X1kSkuLL a întrebat:

Vreau sa ma abonez la RDS/RCS. Am patru televizoare si am inteles ca la fiecare televizor trebuie cate un receiver deci 4 in total. Intrebarea mea este Cat platesc pentru 4 receivere la cel mai slab abonament adica cu cele mai putine canale.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Consulta si discuta cu cei de la RCS&RDS pentru oferte la abonament si pret la fiecare abonat, pentru fiecare televizor cu decodor si daca va convine va semnati contractul, dar inainte de asta poti sa discuti cu parintii tai desprea asta!

| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Poti cumpara recieverul sau il poti inchiria.
De cumparat e vreo 1.5 mil bucata ( acu vreun an nu am mai verificat )
Iar de inchiriat e 5 lei la abonament