| DiutzaAngel a întrebat:

Vreau sa merg mai departe in actorie ce trebuie sa fac. acum termin clasa a8

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ionelita, din actorie se moare de foame. Dar iti urez succes in viitoarea ta meserie. Important e sa-ti placa ce faci, se poate trai si din pita cu pateu.

| matraguna1 a răspuns:

Te inscrii la un liceu care sa aiba si trupa de teatru. Primul pas: vezi daca te accepta in echipa. Asa iti dai seama daca esti facut sau nu pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asta iti place si vrei sa faci in continuare atunci ar trebui sa mergi la actorie, daca insa vrei sa lucrezi in alt domeniu atunci ar trebui sa mergi la un liceu care sa aiba profilul respectiv