| 619_9539 a întrebat:

dupa ce termin clasa a 8 a,, ce medie generala imi trebuie ca-sa merg mai departe la o scoala unde sa devin politist?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mi se pare ca ai nevoie de 12 clase sau 10 ca sa poti intra la politie nu conteaza media si permisul de conducere B, ei te pun la niste probe de alergat si daca faci timp bun atunci te i-a daca nu ramai exclus.

2 răspunsuri:
| 619_9539 explică:

Ms pentru raspunsuri.

| motan_9776 a răspuns:

La ce vremuri sunt in Romania, cu disponibilizari si chestii asemanatoare o sa ai o viata grea la politie.
In armata se plateste mai bine, uite acum au trimis fregata spre Libia, in 3 luni un militar castiga cat in 2 ani un politist.