| graffiti a întrebat:

Vreau sa-mi iau un smartphone, care e mai bun Allview v1 viper 16 GB sau Allview P5 quad (specificti de ce e mai bun)

Daca stiti un allvoew mai bun sub 850 lei imi spunete PS. Vreau pentru jocuri si fotografi

2 răspunsuri:
| GoodDay9 a răspuns:

Nu cumpara de la allview...sunt cele mai proaste telefoane!

| octavian2007 a răspuns:

Luci permite-mi sa te contrazic mi-a cumparat acu 1 an Allview P5 quad si acuma merge perfect si l-am scapat de multe ori pe jos! Graffity mai bun este Allview P5 quad are grafica full hd si camera foto de8 mp si android de v4.1 la jocuri si la grafica il intrece cu mult pe viper v1 insa viper v1 are camera de 13mp... Daca P as fi in locul tau mi-as lua P5 pentru ca are sim ci nu micro-sim ca si vipwr v1