| graffiti a întrebat:

Vreau sa-mi iau un smartphone, care e mai bun Allview v1 viper sau Allview P5 quad. Specificati de ce e mai bun.

Daca stiti un allvoew mai bun sub 850 lei imi spunete PS. Vreau pentru jocuri si fotografi

1 răspuns:
| coco1molly a răspuns:

Eu am Allview viper s si imi merge foarte bine si face poze de caliatate. Nu sunt 100% multumita de camera din fata, dar este destul de buna (5 mp). Am o husa tip carte si mi-a scapat o singura data pe jos in timp ce alergam si s-a zgariat doar husa (nu stiu cum a cazut, dar telefonul a iesit din husa si era ca cativa centrimetri de ea si era cu fata in jos, insa nu s-a zgariat). Din 5 ☆ eu ii dau 4★