| GAvrOChe a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon: samsung s3370(camera 1.3), samsung s5230(camera 3), lg gm360, lg gs290 spice. Intrebarea mea este: are vreo importanta daca telefonul samsung s3370 are rezolutia de 1.3? Si ce telefon ati alege dintre cele 4?

2 răspunsuri:
| adelinee a răspuns:

Pai cu cat rezolutia este mai mare cu atat pozele ies mai clare... cu camera de 1. 3 nu ies prea clare pozele decat daca esti intr. un loc cu destula lumina...eu as alege s5230.sau lg290.

| Danatsii a răspuns:

Adelinee! Draga, eu am s 3370. big grin NU e de piti.;-) Sii. Nu neaparat.batting eyelashes daca nu stai 5 secunde.batting eyelashes ca dupa ce apesi sa faca poza. big grin. atunci nu iese destul de clara. love struck Deci e bun`.:*