| Dutsa95 a întrebat:

Vreau sa stiu cat mai multe lucruri despre fenomenele stranii...Va rog!

Răspuns Câştigător
| ilegale a răspuns:

Hmm. cred ca vrei sa te sperii si nu stii cum.Bine hai ca incep poveste.Nu stiu sigur care e,, treba'' cu aceste fenomene stranii dar nu pot sa zic ca exista nici ca nu exista.Eu zis asa ca ar exista si in biblie sau de ex la inmormantari am auzit despre diferite greseli care le fac oamenii si asta tulbura spiritul, nu-l lasa etc.In biblie scrie ca raul nu a fost facut de Dumnezeu oricumwinking. Daca mai vrei detalii vinerea de la 10 la 12 sunt 2 episoade intitulate,, Fenomene stranii" pe discovery. Un simplu search de asemenea te poate ajuta. Daca ai nelamuriri sau vrei detalii astept mesaj tongue.:*

3 răspunsuri:
| ilegale a răspuns:

Aha. pai asta ar insemna SF ceea ce vrei tu pentru ca eu nu pot sa iti spun o teorie care sa nu fie cel putin 1% normala daca intelegi. Oricum serialul de care ti.am zis te.ar putea ajuta deoarece sunt prezentate cazuri dar le si explica crede.ma iti va placea.Acolo cred ca ai putea gasi ceea ce cautiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiestele si vei afla multe.la calculator nu ai cum.

| Dutsa95 explică:

Ai un raspuns bun. Dar eu vreau sa aflu despre fenomene stranii, nu vreau sa enumar acum fenomenele stranii uitandu-ma pe discovery.Eu vreau teorii care sa justifice aceste intamplari care sfideaza logica si se abat de la normalitate.