| Madalina_Ela_1998 a întrebat:

Vreau si eu cate mai multe noutati despre Harry Styles (One Direction) NU COPIATE VA ROG! FUNDA care scrie cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Iar acum tu chiar crezi ca sta cineva sa iti scrie 4-5 pagini doar ca toe iti este lene sa cauti informatii?! Intra pe www.disneydreaming.com sau www.justjared.com si vei afla mai multe. Sunt cu informatii la zi/ora/minut. Spee ca te-am ajutat. :) Si mie imi place de Harry.

| Madalina_Ela_1998 explică (pentru DiannaDia):

Nu imi e lene am cautat multe dar mai vreau :* mersi ai funda

1 răspuns: