| Icss a întrebat:

Vreau si eu idei de iduri cu kidd va rooogsad fundita restul` vothappy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Kid.4Ever

kiddu2011

k_i_d_d_a

kiddux01

broken.kid

3mo.kidd

sceneKidd

kidda.ftw

kidd_bubblegum

sweet.kidd

hey.its_kidda

black_butterfly.kid

butterfly.kid

lovelyKid

kidda_xd

xox_scene.kidd

xSMILExkid

kidda_nu.are_id

kidd.pinky

blue.sky_kidd

nu_mai_stiurolling on the floor

12 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Kidd_crazy
kidd_4_fun
k_i_d_d
Kidda_4_ever
kidd_rocks
kidd_XD
Hey_Im_kidd

| GumitzaXD a răspuns:

Ofcryingdeci chiar ieri am vazut un nume ceva kid dar am uitat JUR JUR JUR...dar iti dau eu CrazyKid...KidCrazy,aah? KiduThau.a da.si numele lu aia.Simplecid,_|_ KiD(glumeam),KiD,KiDu`,KiDkIdMe,MeKid,MeSimplecid, I'mACrazyKid, yOuKiD.siKidLove4Ever,sauLoveLoveKid.daca mai vrei exemple da-mi un mesasj privatwinking

| GumitzaXD a răspuns:

Scz.vroiam sa zic MeSimplecid si Simplecid.nu cidhee heescZ din greseala

| GumitzaXD a răspuns:

Kid nu Cid .Simplecid.MeSimplecid.sorry greseala mea.ap.KiDu` KiDha` ~KidKidMe~ Kidee` ah? KidRock, KiDuThauESad` KiduThauCuminte, KiduThauXD.acum nici nu stiu ce preferinte ai tu.dar nah.KiDuManelist(laughing)aaKiduSiDildau,KiDuBadBoy.Deci daca mai ai nevoie dte astept la mesaj pv big grin succes

| Asdffd a răspuns:

Si mie imi spun unii Kida pai id`ul meu :anonim_kid_ddyd rolling on the floor incearca gen
kid_4ever
sau
kid.4ever
gen rolling on the floor

| LifeIsMyColor a răspuns:

Kiddokidda
kidd.loves.summer
kiddykidd
kittykidd
love.kidd
kidd.dreams.a.lot
sun.kidd
bluukidd
for.ever.kidd
:]]]] pff nu prea am idei

| prye a răspuns:

Kidd_bamboo kidd_a. 4ever kidd. tembelo4ever kidd_

| Kitty3D a răspuns:

Kiddu_baby, kidd_ah, toxic.kiddu... big grin funda?

| LexieD a răspuns:

Kiddu.love_me
kidda.4ever
kidd.iubb_music

| 4827 a răspuns:

Kidd_kidss

| lucian007 a răspuns:

LoLiPoP_Kidd
crazy kid
lemon_kid
strowbery_kid
sweet_kid

| roxana_4536 a răspuns:

Frumusika89
kidda_sexy
babykidda
sau chiar cum te-ai trecut aici kidda4ever.