| Caddyi a întrebat:

Vreau si eu sa fac un proiect (spre exemplu: o schita a unei case) 3D, pe laptop. Ce programe usor de gasit, bune si usor de folosit imi recomandati?
P.S. : Am "AutoCAD 2012" si nu este tradus in Romana. Vreau un program tradus in Romana.

2 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Eu zic sa inveti engleza intai... toate rahaturile de programe "traduse" in romana sunt de cele mai multe ori traduse FOARTE prost. Pe termen lung iti creeaza probleme dependenta asa de "limba romana" in materie de calculatoare.

Nu o sa gasesti un program serios tradus in romana. Piata este mult prea mica astfel incat efortul necesar sa fie justificat.

| Grasshoper a răspuns:

Cel mai bun program pentru astfel de lucruri este corel draw insa trebuie sa te inveti cu el!