| Clauss_Clau_1995 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu! In cat timp ajunge un colet prin posta din franta in Romania...ii pus de vineri dimineataȘD?

Răspuns Câştigător
| laur_8083 a răspuns:

Pe miercuri joi o sa ajungahappy avand in vedere ca a fost weekend. deci aproximativ 4-5 zile

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu a procedat bine, risti sa primesti coletul desfacut sau deteriorat, in general se trimite prin firme private ca e mai fiabil.

| mgtow a răspuns:

Data viitoare spune-i sa trimita prin matyexpress deoarece sunt cei mai ieftini.

| katherine585 a răspuns:

Salut. Imi poti spune in cate zile ti-a ajuns coletul?