| backback a întrebat:

Vreau si eu sa trimit un colet/scrisoare (o pictura facuta pe o coala A2/A3) prin posta, international. Imi poate spune cineva ce optiuni de impachetare am, gasesc plicuri pentru dimensiunea colii?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu gasesti plic pentru asa ceva dar poti folosi tub: http://olx.ro/oferta/tub-carton-transport-harti-postere-afise-ID62zCv.html
Daca cunosti pe cineva la o banca te poate ajuta. Cei de la banca folosesc asa ceva pentru posterele lor.