| andypk a întrebat:

Vreau si eu un program in care sa inregistrez in calculator. Nu vocea ( adica sa nu inregistreze microfonu, sa inregistreze de exemplu o muzica pe calculator care nu am gasit download).

3 răspunsuri:
| MDLNA a răspuns:

Buna,hypercam este ceea ce iti doresti :http://www.solveigmm.com/en/products/hypercam/.

| andypk explică:

Mia inregistrat vocea de la microfon sad vreau sa inregistrez sunetele de pe un joc de pe calculator sad

| MDLNA a răspuns (pentru andypk):

Incearca sa scoti mufa de la microfon din spate cat inregistrezi apoi o cuplezi din nou