| anonim_4396 a întrebat:

Vreau urari de Anul Nou dar noi adica sa nu le stie toata lumea. Plz! love struck
Multumesc si

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| kmarianak a răspuns:

Sarbatorile cand vin, sa va fie cosul plin, sa aveti pe saturate, casa plina, sanatate! Punga sa geama de bani, mult noroc si La Multi Ani!
Multe altele sunt aici... http://www.interferente.ro/Mesaje-sms-urari-si-felicitari-de-Revelion.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

. Îţi doresc un Revelion fericit alături de familie şi prieteni. să te distrezi şi să te relaxezi… şi. cel mai important. să nu faci nimic din ceea ce eu nu aş face! La mulţi ani.

| BreeTPU a răspuns:

Http://www.bree.ro/mesaje/anul-nou.php vezi urari de anul nou