| PisssyMuah a întrebat:

Vroiam sa va intreb ceva. E legat de telefonul meu.
Deci
Eu am un telefon Samsung galaxy y. Si am facut din greseala o poza la ecran ca un fel de Print Screen. Si mai vreau sa fac chestia asta odata, dar nu stiu cum thinking
Voi stiti? :* Daca da, spuneti-mi repede :*big grinhappy

2 răspunsuri:
| FallCrush a răspuns:

Pai mai intai alegi ce vrei sa capturezi [ex:funfalul, un joc, etc] apoi tii apasat pe sageata pe care dai inapoi si apoi in continuu pe bunotul din mijloc [ps:cat apesi pe butonul din mijloc sa nu iei mana de pe sageata ca o sa iesi din aplicatie] sper ca te-am ajutat;*

| andreea230 a răspuns:

Nu prea am inteles ce ai vrut sa spui