| SebyHorvath a întrebat:

Windows Defender este antivirus
?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si este absolut tot de ce ai nevoie pentru a "te proteja", in 2017 de programe de care nu vrei sa ai parte.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Este antivirus, dar e cam slabut.

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru ramon2473):

In primul rand cine nu face actualizari la Windows e fraier.

In al doilea rand, cele mai bune antivirusuri sunt Kaspersky si Bitdefender.

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este un antivirus de la cei de la Microsoft Corporation, care este preinstalat pe versiunile de Windows (7; 8; 10.).

| georgyanaaa a răspuns:

Windows Defender este antivirus pentru a fi protejat in 2017 si este foarte bun bafta