| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi cateva site-uri serioase de haine si incaltaminte, dar sa nu fie nici prea scumpe happy.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intersport,dar du-te in bazar sau in piata sechand si acolo e calitate doar ca is purate am luat bermude nike de 5 ani le am sincer arata ca in prima zi erau sechand am dat 50 de euro pe ele

| mcdeliric1 a răspuns:

Site-uri cu haine si incaltaminte de sezon, nu articole sportive.

| Sanie_Gogoasa_2000 a răspuns:

In Romania nu gasesti multe magazine ieftine in afara de "Second Hand" si Piata dar o alegere buna ar fi Magazinul Unirii.

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Sanie_Gogoasa_2000):

Cand zic ''mai ieftine'' nu ma refer la second-hand, vreau sa fie ceva bun dar in acelasi timp la un pret acceptabil happy.