| crissty96 a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog un program de curatat calculatorul gen CCleaner sau Advance system care ceva de genu dar unul bun si mai nou

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Tuneup Utilities 2010; 2011; 2009; 2008; 2007
care-l gasesti, oricare e bun! incearca-l de pe siteul lor, daca nu il gasesti altundeva, varianta trial!

| cristi202 a răspuns:

TuneUp Utilities. E un f bun program de intretinere a calculatorului. CCleaner mi se pare slabut in comparatie cu el. Are si o componenta care te ajuta sa iti cureti calculatorul.

| Ballet a răspuns:

Kaspersky Virus Removal Tool
Mie mi se pare foarte bun, si este din 2010.
Download de aici:
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Virus-Removal-Tool.shtml
Succes