| greg a întrebat:

Ziceti niste site`uri cu stiri in romana in afara de : stirileprotv.ro; apropo.ro; cancan.ro; libertatea.ro; atac-online.ro; realitatea.net si in afara de cele de sport.

Răspuns Câştigător
| salvatorul_21 a răspuns:

Http://www.e-ziare.ro/

Aici imi citesc eu presa si locala si de sport si revite, toata presa din romania.........................cand zic toata, toata...............si alea locale...............................papa

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Www.hotnews.ro

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Www.antena3.ro

| Parintele a răspuns:

Pai mai bine intri direct la sursa..agentiile de stiri..de exemplu : www.mediafax.ro

| iuddavali a răspuns:

Ar mai fi si http://detoate.ga/ pe care urmaresc stiri din tehnologie. mie imi place ce citesc acolo.

| Zupilici a răspuns:

Www.dambovitapenet.ro...Cel mai bun, dupa parerea mea!:)