| Narcis2015 a întrebat:

1.Cand instalez windows 7 trebuie sa sterg partitia in care am avut windowsul vechi?
2.Imi trebuie neaparat product key la windows 7 ultimate 32 bit?

Răspuns Câştigător
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Da. Trebuie sa stergi partitia in care ai avut windowsul! De indicat sa stergi tot. daca nu ai nimic important de pastrat.
Nu. Poti folosi linistit windowsul fara key! Eu niciodata nu am avut nevoie de key si folosesc windows7 de ani buni.

| Narcis2015 explică (pentru ƦoyJoиЭsJR):

Mersi!
Am doar o partitie adica C o sterg si pe asta?

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns (pentru Narcis2015):

Da. Si data viitoare sa iti faci 2 partitii. C si D. in c sa pui putin spatiu. de indicat 50-60. si restul in D. windowsul il instalezi in C si restul. jocuri, muzica, poze etc pui in D. si data viitoare cand resintalezi stergi C si cu D n-ai treaba. si iti raman toate datele.

| Narcis2015 explică (pentru ƦoyJoиЭsJR):

Ok mersi.