| thePAINkiller a întrebat:

A incercat cineva sa joace call of duty 4 pe un ati redeon 9250 128mb

adica vreau sa stiu daca macar merge cu toate setarile la super low low pe rezolutia 640x480(am monitor crt deci nu prea e nici o diferenta dintre 1024x768 si 640x480) am 1gb ram proces de 1, 8 windows xp sp2 si ultimele drivere la placa video macar sami miarga cu vreo 13-17 fps

dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| stelistul97 a răspuns:

Eu zic ca merge si nu se sacadeaza dar ce procesor ai? Intel Celeron dual-core 1, 8 Ghz?

1 răspuns:
| stelistul97 a răspuns:

Am si eu un laptop cu procesor Intel Celeron dual-core 1, 9 Ghz, 4Gb ram si placa video integrata Intel Hd Graphics
si imi merge Fifa 2012, Gta 4 si am incercat si call of duty si imi merge foarte bine nu se sacadeaza