| William a întrebat:

A jucat cineva Doom 3 sau The suffering? Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Da stiu, trebuie sa'l intrebi pe isaac de Ginger Swan, iti zice sa te duci in cimitir si o sa poti lua caseta

15 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Au fost unele din cele mai tari jocuri pe care le-am jucat vreodata.
Daca iti plac jocurile de genul asta, iti mai pot zice cateva happy

| William explică (pentru monstrulet):

Man, nu stiu cum ai reusit sa joci jocurile alea ca pe mine ma sperie prea tare uratii aia ciungi de la the suffering si ciudatii aia din dooom3

| Andrei7520152 a răspuns:

Sunt jocuri horror foarte reusite. nu mi-a placut grafica din the suffering ( fiind un joc ps2). dar ambele sunt jocuri ok in materie horror, cu toate ca doom3 imi place mai mult. daca iti place genul, incearca Condemned: Criminal Origins si Call of Cthulhu: Dark Corners of the World. sunt jocuri ceva mai vechi (2005, 2006) si o sa-ti mearga sigur

| William explică (pentru Andrei7520152):

Man, nu imi place sa ma sperii, acum joc Vampire - The Masquerade Bloodlines si nu e chiar asa de groaza, e mai bun. Cu alea 2 prea tare ma speriam. Tu nu te speriai deloc cand auzeai la The suffering cum merg aia pe tavan si nu ii vedeai?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru William):

Ba da laughing. de multe ori ieseam din joc. dar imi trecea frica si pana la urma am terminat jocul.am jucat si bloodlines, vine o faza cu un hotel care e foarte horror. da vezi ca pe la jumatatea jocului trebuie sa folosesti un god cheat ca altfel devine foarte greu. cel putin eu n'am putut trece tot fara un godmode

| William explică (pentru Andrei7520152):

Nu stiu cum esti tu dar mie nu imi place sa ma sperie un joc, aseara am adormit cu gandul la vampiri, handicapati fara maini si picioare si uratii aia din doom3 ca nici nu am vazut bine ce sunt.

| monstrulet a răspuns (pentru William):

Pai, si cine te obliga sa le joci? :p

| William explică (pentru monstrulet):

Cand am luat jocul nu stiam cum este, am vazut o poza pe net si am luat jocul sa vad cum este.

| William explică (pentru Andrei7520152):

Man poti sa ma ajuti cu ceva la VtMB? Am ajuns la o misiune si nu stiu sa o fac. Trebuie sa iau o caseta cu un film si sa o duc la unu Issac. Problema e ca nu o gasesc. Am cautat pe youtube un filmulet si acolo ala merge in cimitir si intr-un mausoleu, am fost si eu acolo dar nu o gasesc. La ala apare un sertar colorat cu albatru dar la mine nu apare. Poti sa ma ajuti?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru William):

confused

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Andrei7520152):

A zici de caseta stai un min. te'ai intalnit cu tipul ala speriat in spate la blocuri in hollywood?

| William explică (pentru Andrei7520152):

Poti sa imi spui si mie cum activez codurile la VtMB?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru William):

Dai click dreapta pe shortcut si dai properties. cauti la target "D:\Games\VtmB\vampire.exe" parca asa arata, si scrii "-console 1" ca sa arate asa: "D:\Games\VtmB\vampire.exe -console 1". cand intri in joc apesi tilde adica ` si scrii

god

noclip

blood (da sange)

quit (iese la desktop)

| William explică (pentru Andrei7520152):

Ms inca odata. Daca vrei sa ma mai ajuti cu ceva mergi la profilul meu si vezi ca am postat o intrebare despre joc.