| darius111222333 a întrebat:

Aș vrea sami cumpăr un cd cu cs go. Unde (pe ce site)găsesc un cd cu cs go mai ieftin, cs go ul sa fie cu updateurile asta noi. Lăsați un link de unde pot cumpăra. Dau funda urgent!

1 răspuns:
| Spizzy a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti descarci steam-ul in pc, daca nu il ai deja si sa te tuci pe platforma de jocuri G2A unde gaseste CS GO la un pret mai mic ca pe steam, tot ce trebuie sa faci este sa astepti sa iti vina cadoul pe steam sau sa iei tu key-ul si sa il bagi acolo, dar depinde de oferta.