| mrxmihaix a întrebat:

Lasati-mi un link unde gasesc cel mai ieftin s4 (i9505)

funda!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe net, scrie denumirea si o sa gasesti si tu la fel ca noi. Care-i problema?

| hp8510p a răspuns (pentru AdrianL):

Este la mana a2a

| hp8510p a răspuns (pentru AdrianL):

Intri pe Online-Tel.ro.Cel mai ieftin din Romania.Eu de acolo mi-am luat S3.Cutia este sigilata, iti da toate accesoriile si ai garantie 2 ani de la Samsung internationala adica daca se strica nu il trimiti la ei la magazin(nu au service)il trimiti la un service autorizat Samsung.Site-ul e de incredere...citeste opiniile clientilor despre el