| WebEye a întrebat:

am 18 ani sunt baiat si am tenul mixt sau gras nu stiu exact(mise uleiaza doar zona T), si as vrea sa imi cumpar un pachet de produse pentru ingrijirea completa a tipului meu de ten, tot cau de 1 an solutii dar n-am gasit nimic,si acum m-am hotarat sa-mi iau o ingrijire completa,deci daca vreo unu din voi stie un site de pe care pot luea un pachiet complet(tonic crema, masca etc) de la aceiasi firma as vrea sami lasati un link, va rog chiar vreau sa gasesc o solutie pentru aceasta problema care ma frustreaza de vreo 3-4 ani

PS:e foarte naspa sa fi uleios in permanenta, sati luceasca nasu, cosuri in pori...deci va rog tratati cu seriozitate, dau FUNDITA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pricep la chestii din astea, dar stiu sigur ca pentru ten uleios, trebuie sa iti dai cu gutuie pe faţă

| WebEye explică (pentru anonim_4396):

Daca tenul e uleios dc trebuie sa ma dau cu gutuie pe ochi? ce legatura u ochii cu tenul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru WebEye):

Pe faţă