| xDr0gs a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru jucatorii de Grepolis.Ce este un atac la secunda? Funda pentru cel mai explicit raspuns!

1 răspuns:
| VandSunete a răspuns:

Buna atacul la secunda e cand un singur jucator sau mai multi jucatori vor sa planifice o actiune de atac ( de obicei o nava) si ca, sa trimita 10 atacuri la 22:59:58, nava la 22:59:59, si sprijin la 23:00, adica sa trimiti cat mai aproape atacurile de nava, si sprijin dupa nava cat mai aproape, ca fix la secunda nu poti ca, te arunca server, ( am auzit ca, sunt ceva programe care ataca la secunda dar risti sa iei ban ) deci tu decizi,
Funda daca ai inteles ceva
Daca nu ma bucur ca am incercat sa te ajut
BAFTA LA CAT MAI MULTE ORASE