| UnGandCald a întrebat:

Cum adaugi o intrebare la favorite? cel mai explicit raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| xDoll a răspuns:

Pai...sa incepem
navighezi pe TPU si vezi o intrebare care iti atrage atentia...dai click pe ea si ti se pare interesant si vrei sa o pui la intrebari favorite
daca te uiti imediat dupa fereastra in care scti raspunsurile este o ''linie'' unde scrie...''continut obscen'' ''caracter irelevant'' etc
si putin mai jos sunt 2 optiuni : '' urmareste intrebarea'' si ''adauga la favorite'' dai click pe a doua optiune si
GATA!
sper ca te-am ajutat si baftaa :*

14 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună drăguttzo!
Aşa...deci să fiu explicită:
Sub fiecare întrebare apare căsuţa în care se răspunde, sub aceasta apar motivele unei raportări, sub astea este o lupă lângă care scrie cu portocaliu ''urmăreşte întrebarea'' În dreapta acestuia este o inimioară lângă care scrie(tot cu portocaliu) ''adaugă la favorite''. Tu ai să dai click pe ''adaugă la favorite'' şi se va deschide o fereastră care confirmă faptul că întrebarea a fost adăugată la lista ta de favorite. Din acest moment îţi va fi mult mai uşor să găseşti acea întrebare deoarece nu va trebui decât să dai click pe ''întrebări favorite'', care este exact de-asupra la ''Prieteni''.
Sper că ai înţeles! O seară plăcută!

| AlexMercer a răspuns:

Sub caseta de raspuns sunt butoanele unde poti fii rportat dar sub ele sunt 2 butoane mici: "urmareste intrbarea" si "adauga la favorite" iar in cazul tau trebuie sa dai clic pe butonul "adauga la favorite" iar dupa ce ai dat clic in cateva minute acea intrebare iti va aparea la sectiunea "intrebari favorite"
Bafta!

| Heart2014 a răspuns:

Exact sub casuta de raspuns, ai doua optiuni scrise cu portocaliu
-urmareste intrebarea
-adauga la favorite

Dai click pe ultima. Sper ca te-am ajutat

| unknownn a răspuns:

Iei intrebarea si ti-o bagi in prizda

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Sub "Ai un raspuns pentru x "
Scrie:Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam

SI sub astea arata o lupa si scrie "urmareste intrebarea" si langa o inima si scrie adauga la favorite... apesi pe adauga la favorite si iti v-a apare "Intrebarea a fost adaugata la intrebari favorite" dai X si gata

| DudaYeah a răspuns:

Vezi aici. http://i.imgur.com/57HjN.png orice intrebare are acel buton. apesi pe "adauga la favorite " si iti va spune ca intrebarea a fost adaugata in rubrica "intrebari favorite" :) apoi intri pe " intrebari favorite", rubrica aflata sunt "raspunsurile mele". http://i.imgur.com/zDjRL.png. vei vedea intrebarea postata acolo!
si gata!

| curlyhair a răspuns:

Pai dai la intrebarea respectiva apoi jos langa intrebare scrie"urmareste intrebarea" si "adauga la favorite"
dai click pe adauga la favoritebig grin

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos:*

| Goofy a răspuns:

Intri in intrebare si vezi ca sub chenarul in care scrii raspunsul tau, este scris cu portocaliu adauga la favorite. click acolo. Succes

| elena999 a răspuns:

Pai sub intrebarea ta e o lupa unde scrie,, urmareste intrebarea" si langa este el este o inima langa care scrie,, adauga la favorite".
Funda?

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Dai click pe intrebarea respectiva si deasupra la " fii primul dintre prietenii tai care recomanda asta " apare o inima si scrie adauga la favorite... dai click pe ea si gata... sper ca te-am ajutat. o seara placuta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub ai raspuns pentru x scrie sub adauga la favorita apea adauga la favorite si gata

| Kesha1428 a răspuns:

Sub intrebare,este un spatiu in care pui tu raspunsul,dedesubt acest spatiu raortezi continutul intrebarii...iar dedesubt apare o lupa care scrie,, urmareste intrebarea" iar langa o inimioara,, adauga la favorite" Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| RimePeHartie a răspuns:

Sub intrebare apare o lupa la care scrie "urmareste intrebare" si langa o inima care scrie "adauga la favorite" dai click si finish

| KikiRiki98 a răspuns:

Pff e asa de simplulaughing Ai intrebarea su jos cu portocaliu scrie o lupa cu urmareste intrebarea si o inimioara si adauga la favorite, tu dai pe inimioara si adauga la favorite:* si gatalaughing
Mult succes!:*