| KuryKaname a întrebat:

Acum 1 luna am cumparat o copie dupa windows 7 Ultimate, si l-am instalat iar acum imi cere sa activez windowsul si nu stiu cum. ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Delocimportant a răspuns:

Au trecut cumva 30 de zile de la instalare? Incearca cu Win loader. Cauta pe google. Il executi, dai pe install, si iti va cere sa restartezi calculatorul. Apoi e activat. In mod normal, inainte sa treaca acele 30 de zile se poate activa cu Win loader. Daca ti-a trecut de 30 de zile, nu stiu daca il mai poti activa cu win loader. Dar poti incerca. Inca ceva: nu instala actualizarile/ update-urile pe care ti-i le sugereaza windows-ul, cele la care apare o iconita langa ceas.

| Raul_Fit_1993 a răspuns:

Incearca cu RemoveWat

| KuryKaname explică (pentru Raul_Fit_1993):

Frate la ce miar folosi RemoveWat? eu nu vreau sa sterg ceva de la windows. eu vreau sa il activvez