| danutz24 a întrebat:

Acum 3 luni aveam sims 2 dar l-am dezinstalat.Precizez ca aveam apartament, freetime, seasons si parca si pets.Azi mi-am downloadat freetime si seasons.Cand vreau sa joc, imi spune ceva de genu ca trebuie sa incep jocul de la apartament life. exe dar ideea e ca eu nu il mai am instalat si nu pot juca pentru ca mereu imi da eroarea asta. L-am sters din all programs, din control panel din tot dar tot nu merge...Cum as putea sa fac sa imi mearga iar? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Pai logic ca nu iti merge pentru ca ai nevoie de sims 2 restul sunt expansion pack care se adauga la el.

| danutz24 explică (pentru dadonexus):

Ma eu am sims 2, deci acum in calculator am sims 2 si 2 expansion pack.