| danutz24 a întrebat:

Mi-am instalat sims 2, sims 2 apartament, sims 2 seasons si sims 2 freetime. Dar ideea e ca daca dau dublu click pe sims 2, imi ruleaza doar sims 2 fara sims 2 apartament si celelalte. Dar daca dau click pe sims 2 apartament, imi ruleaza sims 2 si sims 2 apartament fara celelalte.Adica mai exact nu le gaseste. Cum as putea face sa pot sa le joc pe toate deodata?

3 răspunsuri:
| Any_3777 a răspuns:

Ai instalat crack-urile la expansion-uri? Si eu am instalat sims 2 cu tot cu expansionuri si imi merge.

| danutz24 explică (pentru Any_3777):

Am pus crack-urile tot dar tot nimic.

| Any_3777 a răspuns:

S-ar putea sa mai fie o chestie...sims 2 trebuie instalat in alt driver diferit de expansion-uri.De exemplu sims 2 in D si restul in C.Ai facut asa?