| endizaw a întrebat:

Acum cateva zile mi-a aparut sa confirm identitatea contului sau numelui meu de Facebook. Mi-a aparut sa uploadez o poza cu mine si un act de identitate. Am dat pasaport-ul si o poza cu mine. Dar, de atunci tot nu mai pot sa mai utilizes cont-ul pentru ca imi spune asta: Vom analiza documentele pe care le-ai trimis și te vom contacta. Dacă avem nevoie de ajutor suplimentar pentru confirmarea numelui tău, îți vom solicita documente suplimentare. Astept deja de mult timp si nu mai pot socializa cu familia/prietenii, chiar am nevoie sa vorbesc cu ei urgent! Va implor din tot sufletul, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Daca e urgent si aia nu pot sa rezolve asa repede, mai fa un cont, poti sa-l inchizi dupa ce rezolvi cu cel principal.

| Cmd_Cristina_1972 a răspuns (pentru AlinKun):

Chiar acum mi s-a întâmplat și mie, eu nu vreau să îmi fac altul asta e problema vreau să-l recuperez.