| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma mai pot conecta la contul de Facebook..mesajul care apare este :
Îţi mulţumim pentru ajutor
Vom analiza documentele pe care le-ai trimis și te vom contacta. Dacă avem nevoie de ajutor suplimentar pentru confirmarea numelui tău, îți vom solicita documente suplimentare.
Cineva care a mai trecut prin aceasta situatie?

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

De curiozitate sa
ce ai comentat strâmb pe Facebook?
Da eu făcusem un cont in care am dat un anunț că las femei insărcinate dacă îmi dau 1000 euro
si gata mi-a sters contul
mi-au cerut buletinul
le-am trimis buletinul
si acum scrie că analizează actele trimise de vreo 6 ani tot analizeaza actele trimise

| Glr a răspuns (pentru zilog):

Nu am comentat nimic, mi s-a spus ca din cauza numelui dar aveam numele real si langa cel prescurtat.

| cfrtobias a răspuns:

Aveai nume fals? nu real? scurt?

| NoisyLight a răspuns:

Fă un alt cont. Nu analizează nici dracul documentele. O făceau pe vremuri de mult apuse, mai la începuturi, când erau moderatori adevărați, nu pocnitori cu buze umflate. laughing